Informace o nás:

REGENERAČNÍ A REKONDIČNÍ CENTRUM
*SPORTFLY*

nabízí regeneraci a odpočinek těla i duše
ve velmi příjemném a stylovém prostředí!

Součástí našeho centra je finská sauna s ochlazovacím bazénem, masážní vany-vířivky a regenerační, rekondiční a sportovní masáže.

Účinky saunování: zvýšená imunita a detoxikace organismu, změkčení vaziva, pružná, hebká a prokrvená kůže, uvolnění svalů, dočasný úbytek hmotnosti (způsobený ztrátou vody), snížení krevního tlaku, zlepšení metabolismu, osvěžení, zotavení, otužení organismu, odplavení stresu, uvolnění dechu…

 

Masáže: provádí zkušení a vyškolení maséři. Masáže se doporučují jako rekonvalescence po tělesném vyčerpání, po úrazech, po operacích… Masáže uvolňují napětí a únavu ve svalech, bolesti zad, stavy po úrazech (otoky), jizvy po popáleninách a oddalují bolesti při chronických onemocněních kloubů a šlach.
 
Před masáží je vynikající se nahřát. Použít vířivku nebo se prohřát v sauně. Masáž je po prohřátí svalstva nenásilná, příjemná a účinná.

 

Masážní vany-vířivky: vodní masáže odstraňují stres, fyzické vyčerpání, uvolňují pocit nateklých a těžkých nohou, jsou vynikající pro relaxaci a celkové uvolnění mysli. Nabízíme i použití éterických olejů, které umocní prožitek.